Fizikai munkás

Üvegipari cégünk munkatársat keres a fenti pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • Üvegmegmunkálás lépéseinek elsajátítása.
  • Üvegszabász, üvegcsiszoló, üveg lamináló gépek kezelésének elsajátítása.
  • Anyagmozgatás - kézzel vagy géppel, képesítés szerint.
  • Egyéb fizikai jellegű feladatok elvégzése az üzem területén.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Időben, pontosan elkészített megmunkált üvegek
  • Elvégzett munkában való gondolkodás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Nyitottság a szakma elsajátítására
  • Fizikai állóképesség, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • Darukezelői
  • Targoncakezelői tanusítvány
Amit kínálunk:
  • Családias hangulatú csapat
  • Figyelmet fordítunk az új munkatárs beilleszkedésére és betaníttatására
  • Kiemelkedő munkabért biztosítunk: nettó 250-300eFt/hó
  • Megbízható, hosszú távra tervezhető munkalehetőség
  • Tényleges szakmai, gyakorlati tudást adunk
Állás, munka területe:
  • Fizikai munka
  • Segéd munka
  • Betanított munka
  • a hr@uvegkalmar.hu e-mailre küldött önéletrajzzal vagy levéllel
  • telefonon: +36 20 529 6913, Simai Ágnes-nél

Kapcsolat:

ugyfelszolgalat@uvegkalmar.hu
Tel.:+36-1-232-1209
+36-30-950-0424

Nyitvatartás:

Hétfő-Péntek:
8.00-16.00 óráig

Cím:

Üvegkalmár Plusz Kft.
1044 Bp, Ipari Park u. 11.